Zaktualizuj swoją przeglądarkę

Do kwestii bezpieczeństwa podchodzimy bardzo poważnie. Aby zapewnić ochronę Tobie i naszym systemom, wprowadzamy zmiany we wszystkich witrynach HSBC, w wyniku których niektóre z najstarszych wersji przeglądarek internetowych nie będą już mogły uzyskać dostępu do tych witryn. Najnowsze wersje przeglądarek (takich jak Edge, Chrome, Safari itp.) i systemów operacyjnych (takich jak Microsoft Windows, MacOS) zazwyczaj posiadają najbardziej aktualne funkcje zabezpieczeń.

Jeśli widzisz ten komunikat, oznacza to, że używasz starszej, nieobsługiwanej już wersji przeglądarki.

Zobacz, jak zaktualizować przeglądarkę

Deklaracja dotycząca poufności

Poufność

Wprawdzie korzystanie z Witryny nie wymaga ujawnienia żadnych Państwa danych osobowych, zdajemy sobie jednak sprawę, że interesuje Państwa sposób wykorzystania danych osobowych i finansowych. Niniejsza deklaracja dotycząca poufności zawiera nasze aktualne założenia strategiczne i potwierdza naszą gotowość ochrony Państwa danych osobowych i finansowych. Ze względu na fakt, iż możemy zmienić treść naszej Witryny lub prezentowane w niej usługi w dowolnym czasie, bez uprzedniego zawiadomienia, nasza polityka w zakresie poufności w przyszłości może również ulec zmianie. Państwa dostęp do Witryny i użytkowanie jej będzie oznaczać wyrażenie zgody na niniejsze ustalenia i wspomniane zmiany.

Pytania

Jeśli chcecie Państwo nam zadać jakiekolwiek pytania dotyczące przestrzegania zasad poufności, prosimy o przesłanie nam wiadomości pocztą elektroniczną lub zadzwonienie do nas. W celu zapewnienia prawidłowej wymiany informacji oraz aby umożliwić dalsze udoskonalanie jakości naszych usług, a także z powodów związanych z bezpieczeństwem, możemy monitorować lub nasze nagrywać rozmowy telefoniczne.